سایت با www یا بدون www | کدام برای سئو بهتر است؟

سایت با www یا بدون www | کدام برای سئو بهتر است؟ : بارها سؤال پیش می آید که تفاوت بین www و غیر www در URL های سایت چیست؟ افراد غالباً می خواهند بدانند كدام یك برای SEO بهتر است و آیا باید URL سایت خود را تغییر دهند یا نه. در این مقاله ، ما به شما کمک خواهیم کرد تفاوت بین www و غیر www را درک کنید و کدام یک برای سئو وردپرس بهتر است.در‌ ضمن www  نیز مخفف کلمه world wide web (وب جهانی) است.
قبل از شروع کار: برای یک کاربر متوسط و صاحب مشاغل کوچک ، هیچ تفاوتی بین www و غیر www وجود ندارد. این کاملاً ترجیح شخصی است. بله ، تفاوت فنی بین این دو وجود دارد که در ادامه مقاله به آن می پردازیم ، اما برای بیشتر افراد به هیچ وجه مهم نیست.

WWW در مقابل غیر WWW | مزایای SEO

در انتخاب یکی بر دیگری مطلقاً هیچ فایده سئو وجود ندارد. حتی گوگل گفته است که همه اینها به اولویت شما بستگی دارد.

آنچه مهم است این است که با شخصی که هنگام شروع وب سایت خود انتخاب کرده اید سازگار باشید.به عبارت دیگر ، URL سایت خود را برای افزودن یا حذف www از آن ، تغییر ندهید.

سایت با www یا بدون www | کدام برای سئو بهتر است؟

می توانید به Google در مورد اولویت شخصی خود اطلاع دهید و آنها به آن احترام می گذارند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به حساب Google Webmaster Tools خود بروید و روی سایت خود کلیک کنید. اگر سایت خود را به ابزارهای Google Webmaster اضافه نکرده اید ، حتما اقدام به نصب  و فعال سازی این ابزار کنید. بعد روی نماد چرخ دنده در سمت راست بالا صفحه کلیک کنید و Settings را انتخاب کنید.در صفحه تغییر آدرس (Change of Address) ، دامنه مورد نظر را به سادگی انتخاب کنید.یا میتوانید از طریق دایرکت 301 نیز اقدام به انتقال لینک کنید.

آیا افزونه yoast میتواند مشکل را حل کند؟

از طرفی دیگر ، اگر از افزونه Yoast استفاده می کنید ، به طور خودکار URL کانونی را در عنوان سایت شما تنظیم می کند که به Google از اولویت شخصی شما اطلاع می دهد.این تمام آنچه شما واقعاً باید انجام دهید. ما در سایت وب بلد از www استفاده نمی کنیم ، اما این یک اولویت شخصی بود.

سایت با www یا بدون www | کدام برای سئو بهتر است؟

سایت با www یا بدون www | کدام برای سئو بهتر است؟ | وب بلد | webalad

وقتی www را اضافه می کنید در مقابل یک سایت ، به عنوان یک نام میزبان عمل می کند که می تواند به انعطاف پذیری با DNS ، امکان محدود کردن کوکی ها هنگام استفاده از زیر دامنه های مختلف و موارد دیگر کمک کند. در حالی که دامنه های غیر WWW همچنین به عنوان دامنه اصلی از مزیت فنی استفاده نمی کنند.

برای همین برای سایت های بزرگ وجود www در ابتدای سایت پیشنهاد میشود.

ما امیدواریم که این مقاله به رفع هرگونه سردرگمی بین WWW و بدونWWW برای URL سایت شما کمک کرده باشیم. هردو با سئو به خوبی مطابقت دارند.

تفاوت وجود www در سایت

سایت خود را www بزنیم یا خیر؟

کاربرد www در ابتدای سایت

کاربرد www در سایت

کاربرد www

معنی www

ویژگی www در سایت

سایت با www یا بدون www

ویژگی www در ابتدای سایت

دلیل استفاده از www در سایت

چرا باید از www استفاده کنیم؟

ویژگی www

WEBPOWER.IR

وب بلد

مقالات آموزشی