روش رفع خطای 404 در نوشته وردپرس : وردپرس یک CMS قدرتمند است. بعضی اوقات ، یک ترفند جزئی می تواند وب سایت شما را غیرقابل دسترسی کند. با این حال ، یافتن راه حل برای هر مشکل وردپرس بسیار آسان است (چگونگی درخواست صحیح پشتیبانی از وردپرس و دریافت آن را بررسی کنید). در گذشته برخی از متداول ترین مشکلاتی که کاربران وردپرس با آن روبرو هستند را پوشش داده ایم. مانند ارور 503 یا خطا در ایجاد اتصال به بانک اطلاعاتی. یکی دیگر از مشکلات رایج که اکثر کاربران وردپرس در برخی مواقع با آن روبرو هستند ،  خطای 404 در نوشته ها است. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه مشکل پست هایی که ارور 404 میدهند را برطرف کنید.

روش رفع خطای 404 در نوشته وردپرس

با توجه به اینکه ما قرار هست در مورد فایل htaccess. نیز صحبت کنیم پیشنهاد میکنم به مقاله آن یه سری بزنید.

معمولاً در این سناریو یک کاربر می تواند به قسمت مدیر وردپرس ، صفحه اصلی وبلاگ خود دسترسی پیدا کند ، اما هنگام دسترسی به یک پست تنها ، یک خطای 404 یافت نشد. اول از همه ، بیشتر اوقات که پست های شما هنوز در همان لینک هستند. این معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که پرونده htaccess. شما حذف شده یا با قوانین بازنویسی اشتباه رخ داده است. کاری که شما باید انجام دهید این است که تنظیمات پیوند یکتا(permalinks) خود را برطرف کنید.

به تنظیمات » پیوندهای یکتا (Permalinks) بروید ، و بر روی دکمه ذخیره تغییرات (Save Changes) کلیک کنید.

این تنظیمات پیوند مجدد شما را به روز می کند و قوانین را بخوبی بازنویسی میکند. در بیشتر موارد این راه حل خطای وردپرس 404 را برطرف می کند. با این حال ، اگر این کار برای شما عملی نباشد ، پس احتمالاً باید فایل htaccess. خود را به صورت دستی به روز کنید.

ارور 404 در وردپرس

با استفاده از FTP به سرور خود وارد شوید و پرونده htaccess. را که در همان مکان قرار دارد ، تغییر دهید. آسانترین کاری که می توانید انجام دهید این است که با تغییر مجوزها به 0666 ، پرونده را به طور موقت قابل نوشتن کنید. سپس راه حل اصلی را تکرار کنید. فراموش نکنید که مجوزها را به 660 تغییر دهید. همچنین می توانید این کد را به صورت دستی در پرونده htaccess. خود اضافه کنید:

# BEGIN WordPress
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
# END WordPress

توجه:در صورتی که کد سفارشی ، یا کد افزونه ای در بین این موارد وجود دارد ، فقط موارد بالا را در بخش htaccess. وردپرس اضافه کنید.

ارور 404 در وردپرس

رفع مشکل 404 برای سرورهای محلی (Local Servers)

اغلب طراحان و توسعه دهندگان WordPress را با استفاده از سرور محلی(Local Servers) برای اهداف آزمایش بر روی رایانه های خود نصب می کنند. اگر می خواهید از پیوندهای مختلف استفاده کنید ، باید Rewrite_module را در وب سرور Apache پیکربندی MAMP ، WAMP یا XAMPP خود فعال کنید.

روش رفع خطای 404 در نوشته وردپرس

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا مشکل 404 را در نوشته های وردپرس را برطرف کنید. آیا این راه حل برای شما کار کرده است؟ آیا راه حل دیگری دارید که برای شما کار کرده است؟ لطفاً آن را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. ما می خواهیم این مقاله را به عنوان منبع کاملی برای کاربران بسازیم.

حل ارور 404 در وردپرس

ارور 404 وردپرس

نحوه برطرف سازی ارور 404

حل ارور 404 در وردپرس

برطرف سازی ارور 404 در وردپرس

سئو

مشکل 404 و نحوه رفع آن

مشکل 404 و نحوه رفع آن در وردپرس

 

WEBPOWER.IR

وب بلد

مقالات آموزشی

روش رفع خطای 404 در نوشته وردپرس