تاثیر وردپرس بر روی سئو

تاثیر وردپرس بر روی سئو

تاثیر وردپرس بر روی سئو : همانطور که میدانید وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیا است، از این موضوع که بگذریم ما امروز می خواهیم بررسی کنیم وردپرس چه تاثیری بر روی سئو سایت دارد یا بهتر از این سیستم آیا وجود دارد یا خیر ؟ با ما همراه باشید.

همانطور که میدانید سئو به دو صورت داخلی و خارجی سایت است ، که بخش مهمی از سایت را سئو داخلی سایت تشکیل می دهید به همین جهت ما قصد داریم سیستم مدیریت محتوا وردپرس را در این حوزه بررسی نماییم.
تاثیر وردپرس بر روی سئو

ساختار وردپرس 

وردپرس از نظر سئو به طور کامل با افزونه yoast قابل مدیریت می باشد. این موضوع باب طبع تمام طراحان سایت می باشد ، وردپرس از همه جهت قابل کنترل می باشد. و همین موضوع باعث شده که وردپرس علاوه بر وبمستران مورد توجه طراحان سایت (متحصین سئو سایت) قرار گرفته است .

و قابلیت هایی که در دیگر سیستم های مدیریت به ندرت دیده می شود در وردپرس به طور کامل می توان از آن بهره برد مثل قابلت های no index , no follow و… این موارد درسایر سیستم های مدیریت وردپرس یا وجود ندارد یا به کارایی وردپرس نمی رسد.
تاثیر وردپرس بر روی سئو

وردپرس چه تاثیری بر سئوی دارد

تاثیر وردپرس بر سئو سایت 

بیش از 50 درصد کار سئو ، سئو داخلی است . این موضوع باعث سر در گمی اکثر وب مستران می شود که ماه ها در این حوزه تحقیق می کنند تا سیتسم مدیرت محتوا عالی را پیدا کنند ، برای طراحی سایت خود ، بدون شک ورپرس نیاز فنی آن ها را در این حوزه تامین و حتی می توان گفت فراتر از آن نیاز را نیز در اختیار وبمستران قرار می دهد .

  •  ساختار بسیار ایده آل از نظر فنی و آسانی کار با وردپرس
  •  وجود قالب و افزونه ها بسیار فروان برای وردپرس
  •  مدیریت عالی بر روی تک تک صفحات سایت
  •  وجود افزونه های سئو مثل yoast
  •  امکانات تکمیلی برای بهبود عملکرد سایت

ساختار ایده آل وردپرس در حوزه سئو

یکی از نقاط قوت وردپرس در حوزه سئو دارا بودن سیستم منظم است که پس از نصب وردپرس مراحل ابتدایی سایت تا پیشرقته تمام در کنترل طراح می باشد. در زیر موارد که ذکر می کنیم که وردپرس سیستم مدیریت محتوای ایده آل برای طراحی سایت :

  •  امکان بستن خزندگان گوگل به سایت
  •  ریدایرکت کردن تمام صفحات بعد از تغییر آدرس
  •  مدیریت کامل تمام url  ها دسته ها ، نوشته ها ، برگه ها
  •  مدیریت تمام صفحات به لحاظ ساختاری با افزونه yoast
  •  امکان بهبود در عالی ترین سطح ممکن برای یک سایت

وردپرس چه تاثیری بر سئوی دارد

وجود قالب ها و افزونه ها فروان برای وردپرس 

تاثیر وردپرس بر روی سئو

یکی دیگر از نقاط قوت وردپرس وجود هزاران قالب و افزونه ها برای تمامی سلیقه ها و نیاز ها ، تمام این موارد باعث شده تا هر فرد بتواند یک سایت تمام عیار برای خود داشته باشد .

امکان مدیریت تمام صفحات سایت

تاثیر وردپرس بر روی سئو

یکی از قابلیت های وردپرس امکان مدیریت تمام صفحات به صورت جداگانه می باشد . این امکان یا در سیستم های مدیریت دیگر یا وجود ندارد یا اگر هم وجود دارد به قدرت وردپرس نیست.

نتیجه گیری و جمع بندی

اگر قصد راه اندازی سایت و تولید محتوا هستید بهترین گزینه وردپرس است وردپرس می تواند تمامی نیاز های شما را برطرف سازد و تنها در موارد خاص توانایی انجام را ندارد در کل اگر می خواهید که سایتی داشته باتشید که به لحاظ سئو هم نیز ساختاری مناسب داشته باشد پیشنهاد ما به شما وردپرس است.

تاثیر وردپرس بر روی سئو

وردپرس چه تاثیری بر سئوی دارد

WEBPOWER.IR

وب بلد

مقالات آموزشی